FME školení

FME školení

Nezáleží na tom, zda jste teprve na začátku své cesty s FME, anebo jste zkušený uživatel, který touží po dalším zdokonalení - naše nabídka školení FME obsahuje vše co potřebujete!

Školení FME
Osobní přístup

Pro ty, kteří teprve začínají, jsme připravili kurzy zaměřené na základní principy a praktické dovednosti využití klíčových produktů platformy FME Form a FME Flow. Ti, kteří již ovládají základy, se mohou těšit na pokročilá školení, která jim pomohou posunout se na vyšší úroveň znalostí a dovedností.

Školitelé
Naši školitelé jsou certifikovaní profesionálové s mnohaletou praxí s FME, kteří vám pomohou plně využít potenciál obou produktů a poskytnou Vám přesně to, co potřebujete k úspěšnému využití těchto vynikajících softwarových nástrojů.

Typy školení

Školení FME poskytujeme zákazníkům buď online formou (prostřednictvím aplikace MS Teams s možností nahrání obsahu), nebo osobní formou v prostorách u zákazníka nebo v CSmap.

FME Form (dříve FME Desktop)

Školení programu FME Form (dříve FME Desktop) je vhodné jak pro úplné začátečníky, kteří s FME začínají, tak pro uživatele se zkušenostmi, kteří chtějí své dovednosti zlepšit. Přesnou osnovu školení navrhneme ve spolupráci s Vámi podle Vašich zkušeností a podle úloh, které potřebujete řešit.

  • Začátečníci se naučí používat základní komponenty aplikace jako jsou např. Data Inspector nebo nebo Workbench, naučí se využívat nejčastěji používané funkce (Transformers) a převádět nejčastěji používané datové formáty.
  • Pokročilý FME uživatelé se mohou naučit optimalizovat výkon svých FME procesů nebo s instruktorem probrat řešení pro specifické a složitější problémy, kterým při své práci s daty čelí.
Žádost o školení

FME Flow (dříve FME Server)

Školení FME Flow (dříve FME Server) je vhodné pro uživatele se základními znalostmi FME Form, kteří chtějí vědět, jaké jsou základní principy FME Flow, jak funguje webové rozhraní tohoto řešení nebo jak správně navrhnout transformační procesy v FME Form, které chce uživatel automatizovat a publikovat na FME Flow.

Školení je vhodné pro všechny uživatele, kteří chtějí:

  • Využít všech možností, které platforma FME nabízí.
  • Zpřístupnit funkce a transformační procesy svým spolupracovníkům v rámci webového rozhraní.
  • Automatizovat procesy pro práci s daty.
  • Používat FME Flow k dynamické distribuci dat, např. v rámci uživatelských webových aplikací.
Žádost o školení

Odeslání žádosti o školení FME

*Potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů