O společnosti CSmap

CSmap s.r.o.

Společnost CSmap, s.r.o. je dynamickou společností zabývající se již od roku 1995 činnostmi, které se týkají oblasti informačních technologií - geografickými informačními systémy (GIS). Vývojem zákaznických požadavků jsme do naší nabídky produktů a služeb postupně začlenili také řešení pro optimalizaci dopravy a speciální nástroje pro převod a transformaci dat.

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby od prodeje softwarových řešení včetně vývoje aplikací na zakázku, přes zajištění potřebných mapových podkladů, až po profesionální služby zahrnující konzultace, školení nebo zpracování analýz.

csmap logo

Cílem naší společnosti je být pro své klienty spolehlivým partnerem v oblasti geografických řešení založených na nejnovějších technologiích. Svým klientům nabízíme řešení jejich specifických problémů, a to navržením vhodné kombinace produktů, dat a služeb. V případě, že řešíte problémy týkající se geografického zobrazení/zpracování nejrůznějších typů dat, optimalizace tras nebo jen potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Certifikáty

CSmap s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Precisely, která vznikla jako nová značka sloučením společností Syncsort a Pitney Bowes Software & Data. Náš tým je certifikován pro prodej, konzultace a školení produktů MapInfo Pro, MapInfo Pro Advanced a Spectrum Spatial Analyst. Pro naše klienty to znamená záruku, že zákaznická data a výstupy zpracovává zkušený specialista. Zároveň se vám při prodeji, konzultacích a školeních věnují spolehliví profesionálové.

Certifikát pro produkt MapInfo Pro.

Certifikát na produkt MapInfo Pro

Certifikát pro produkt MapInfo Pro Advanced.

Certifikát na produkt MapInfo Pro Advanced

Certifikát pro produkt Spectrum Spatial Analyst.

Certifikát na produkt Spectrum Spatial Analyst

Jsme certifikovaným partnerem společnosti Safe Software. Máme ve svém týmu certifikovaného profesionála produktu FME i další specialisty, kteří se této problematice intenzivně věnují. Při konzultacích, technické podpoře a školení programu FME se Vám bude věnovat prověřený odborník.

Certifikát autorizovaného partnera

Certifikát autorizovaného partnera

Certifikát profesionálního školitele produktů FME

Certifikát profesionálního školitele produktů FME

Certifikát specialisty produktů FME

Certifikát specialisty produktů FME

Hlavní partneři

V oblasti geografických informačních systémů, optimalizace tras a transformace dat zastupuje společnost CSmap s.r.o. v České republice a na Slovensku tři významné mezinárodní společnosti, které jsou již dlouhá léta špičkou ve svém oboru.

Precisely

Společnost Precisely vznikla v roce 2020 spojením společností Syncsort a Pitney Bowes Software & Data. Spojily se tak desítky let zkušeností a odborných znalostí v manipulaci, zpracování a transformaci dat. Syncsort se specializovala na optimalizaci, integraci a obohacení dat a umožňovala zákazníkům získávat hodnotu ze svých informací kdekoli a kdykoli je potřebovali. Společnost Pitney Bowes Software & Data přinesla bezkonkurenční znalosti v oblasti správy informací o zákaznících, prostorových analýz a obohacování dat.

Precisely spojuje to nejlepší z těchto firem a vytváří ucelené, vyspělé produktové portfolio se speciálním zaměřením na integritu dat, aby pomohla svým zákazníkům vpřed. Dnes má Precisely více jak 12000 podnikových zákazníků, včetně 90 společností z žebříčku Fortune 100, a to ve 100 zemích po celém světě.

Safe Software Inc.

Společnost Safe Software Inc. je tvůrce aplikace FME a špička v oblasti prostorových transformačních technologií, které pomáhají GIS uživatelům a tisícům organizací po celém světě řešit problémy spojené s datovou interoperabilitou. Řešení FME je používáno více jak tisíci zákazníky ve více jak 116 zemích světa a v celé řadě různých odvětví. Od malých firem až po mezinárodní top organizace využívají zákazníci FME nástroje k transformacím prostorových dat, aby je mohli používat kdekoliv, kdykoliv a přesně tak jak potřebují.

Na řešení FME se spoléhá také řada GIS a databázových poskytovatelů. FME můžete používat v řadě aplikací od hlavních dodavatelů GIS řešení na světě, např. Autodesk, Esri, Google, IBM, Informatica, Intergraph, MapInfo, Microsoft, Oracle, Smallworld a mnoha dalších.

Další významní partneři

Kromě výše uvedených klíčových partnerů spolupracujeme s řadou dalších společností, a to jak na obchodní, tak na technologické bázi. Našim zákazníkům jsme schopni poskytnout komplexní řešení s využitím nejmodernějších technologií.

SolverTech logo

SolverTech s.r.o. je náš partner v oblasti optimalizačních úloh. Vyvíjí software pro optimalizaci rozvozních plánů a jsou dodavateli komplexního řešení procesů a postupů souvisejících s plánováním rozvozů.

Gamo logo

Společnost GAMO a.s. je naším partnerem pro prodej MapInfo produktů na Slovensku. GAMO je poskytovatel komplexních řešení v IT, včetně jejich návrhu, implementace a integrace.

MB-International logo

MB-International nabízí širokou škálu datových produktů vhodných pro řadu geoprostorových analýz. Patří mezi ně data o obyvatelstvu, bytech, nezaměstnanosti, kupní síle, maloobchodním obratu a spotřebitelských výdajích pro většinu geografických úrovní a zemí celého světa.

Sabris logo

Společnost Sabris, s.r.o. je certifikovaným partnerem předních světových společností jako SAP, OPENTEXT A MICROSOFT. Svým zákazníkům poskytuje komplexní integrovaná řešení přinášející vyšší efektivitu, nižší náklady a dokonalou kontrolu nad chodem firmy.

Acrea logo

Společnost ACREA CR, spol. s r.o. je certifikovaným partnerem společnosti IBM Česká republika pro prodej softwaru IBM SPSS v České a Slovenské republice a poskytovatelem analytických, statistických a dataminingových služeb.

CEDA logo

Společnost Central Euroepan Data Agency, a. s. (CEDA) spravuje vlastní databázi vektorových mapových podkladů České republiky a Slovenska. Participuje na tvorbě celoevropské bezešvé navigační databáze vytvářené nadnárodní společností TomTom.

Reference

Z široké nabídky našich produktů a služeb jsme schopni nabídnout optimální řešení nejen velkým společnostem, ale i středním a menším firmám z celé řady různých odvětví.