FME Flow Hosted

Převod GIS/CAD dat v cloudu

Ideální řešení pro uživatele, kteří by rádi využili FME® Flow, ale nemohou si dovolit vyšší náklady na pořízení softwaru. S FME Flow Hosted máte k dispozici veškerou funkcionalitu FME Flow bez pořizovacích nákladů na software a odpadají i náklady na počítačové vybavení. Vše běží na hardwaru poskytovatele služby, kanadské společnosti Safe Software.

FME Cloud
Bez instalace
Stačí se zaregistrovat, přihlásit a můžete začít hned pracovat.
Neomezený výkon
Výpočetní kapacita řešení je neomezená, vše je odolné proti selhání části infrastruktury a zabezpečeno. Řešení je postaveno na technologii Amazon Web Services.
Cenový model
Platíte buď za skutečně přenesená data a využití datového úložiště, nebo roční poplatek.
Lokální i cloudová data
FME Flow Hosted dokáže převádět data, která máte uložená na lokálních discích. Zdrojem dat mohou být ale i cloudová úložiště - například Google Cloud, nebo Amazon DynamoDB.

Zdroje informací

Jak to funguje?

Podívejte se na video, které vysvětluje, jak FME Flow Hosted funguje. Uvidíte zde také praktické využití řešení a sekci věnovanou otázkám a odpovědím, kterou vedou dva hlavní programátoři FME Flow Hosted.

Úvod do FME Flow Hosted

Youtube kanál

Produkt FME má vlastní Youtube kanál, kde najdete desítky videí, které se týkají ukázek práce s programem FME Desktop, webinarů, tutoriálů a školení. Pro zájemce jsou zde i nahrávky z uživatelských konferencí a mnoho dalšího.

Youtube kanál

Příklady použití

Váháte, jestli je FME Flow Hosted pro vás to pravé? Zakladatel společnosti Safe Software představuje 6 příkladů použití FME Flow Hosted v různých sférách práce s prostorovými daty. Načerpejte inspiraci!

Příklady použití

Vyzkoušejte

Pokud vás FME Flow Hosted zaujal a chcete ho vyzkoušet, zaregistrujte se a můžete začít.

Registrace / Přihlášení